MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4264353
nr 426 4353
Byrå
Rokokostil, längd: 100, djup: 48, höjd: 80 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 januari 2008
1.800 kr
1.600 kr
1.800 kr
ledande budet*
Byrå
nr 426 4353
Byrå
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 2.000 kr |
måndag 14 januari 2008 |